Fulda Carat ProgressoCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 78 %
Správanie na mokru: 72 %
Spätná väzba: 75 %
Jazda na hrane: 74 %
Opotrebenie: 71 %
Hlučnosť: 72 %
Kúpil by som znovu: 70 %
Test letných pneumatík Fulda Carat Progresso
73%1000
Počet recenzií: 13

Recenzie pneumatík Fulda Carat Progresso, ktorú hodnotili 13 užívateľov a dali jej celkovú známku 73 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 195 55 R15, 185 65 R14, 205 55 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Fulda Carat Progresso Porovnať ponuky

Fulda Carat Progresso – recenzia pneumatík

Pneumatiku Fulda Carat Progresso hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 13 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónaletné
ZnačkaFulda

Podrobnosti o pneumatike Fulda Carat Progresso

Pneumatiku Fulda Carat Progresso používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Hyundai Tiburon, Fiat Marea, Toyota Avensis.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Fulda Carat Progresso: Test pneumatiky Fulda Carat Progresso [png]

Letnú pneumatiku Fulda Carat Progresso vyvinuli v Fulda tak, aby spĺňala všetky náročné očakávania, ale pritom si udržala priaznivú obstarávaciu cenu. Určite teda neurazí žiadneho vodiča, ktorý využíva svoje vozidlo na každodenné jazdenie.

Letní pneumatika Fulda Carat Progresso je vysoce výkonná pneumatika pro vozidla střední a vyšší třídy. Je to unikátní kombinace technologie směsi s vysokou přilnavostí a dobrými vlastnosti při aquplaningu. Tato pneumatika si užívá jízdu na mokrých vozovkách za silného deště. Letní pneumatiky Carat Progresso vás ujistí o bezpečném návratu z vašich cest během léta. Pokud jezdíte opravdu často, získáte také díky složení materiálů s extra dlouhou životností. Carat Progresso je v mnoha případech volbou k nalezení vhodné pneumatiky pro Vaše potřeby. Ve zkratce, Carat Progresso je letní pneumatika s unikátními kvalitami: vysoce výkonná pneumatika s přilnavostí na mokré vozovce a kombinovaná letní pneumatika.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R