Test zimných pneumatík GT Radial Champiro WinterPro HP

Auto Moto und Sport 2016Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 90 %
Správanie na mokru: 90 %
Spätná väzba: 83 %
Jazda na hrane: 87 %
Opotrebenie: 80 %
Hlučnosť: 83 %
Kúpil by som znovu: 87 %
Test zimných pneumatík GT Radial Champiro WinterPro HP
86%1001
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo GT Radial Champiro WinterPro HP, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 86 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 235 45 R17, 245 45 R18, 235 50 R18.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

GT Radial Champiro WinterPro HP Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík GT Radial Champiro WinterPro HP

Pneumatiku GT Radial Champiro WinterPro HP hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Podrobnosti o pneumatike GT Radial Champiro WinterPro HP

Pneumatiku GT Radial Champiro WinterPro HP používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Lexus IS, Volkswagen Passat, Opel Insignia.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky GT Radial Champiro WinterPro HP: Test pneumatiky GT Radial Champiro WinterPro HP [png]

Zimnú pneumatiku GT Radial Champiro WinterPro HP vyvinuli v GT Radial tak, aby spĺňala všetky najnáročnejšie očakávania, ale pritom si udržala prijateľnú obstarávaciu cenu. Nemala by teda sklamať žiadneho vodiča, ani toho, ktorý jazdí dlhé vzdialenosti a očakáva od pneumatiky potrebný komfort. Samozrejme bol pri vývoji kladený dôraz na dobré jazdné vlastnosti pri nižších teplotách aj na snehu.

Vývoj priemernej ceny GT Radial Champiro WinterPro HP v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky GT Radial Champiro WinterPro HP v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R