Test zimných pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7 SUVPre pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 7 SUV zatiaľ nemáme žiadnu recenziu. Mali ste ich niekedy? Pomôžte ostatným užívateľom a Vložiť recenziu.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Nokian Hakkapeliitta 7 SUV Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7 SUV

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta 7 SUV hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 0 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Podrobnosti o pneumatike Nokian Hakkapeliitta 7 SUV

Zimné pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 7 SUV sú ideálnym obutím ore športovo-úžitkové vozidlá. So siedmou generáciou dezénu Hakkapeliittabudete bezpečne zdolávať zasnežené cesty ale aj ľahší terén. Inovovaný dezén fínskeho výrobcu totiž poskytuje skvelú priľnavosť a vynikajúcu odolnosť vo všetkých náročných podmienkach.   Hlavné prednosti zimného dezénu Nokian Hakkapeliitta 7 SUV: Špeciálna odolná konštrukcia pre veľké SUV Vysoká odolnosť a skvelá priľnavosť na ľade   Zimné pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 7 SUV so smerovým dezénom majú veľký počet drážok a lamiel, s mnohými záberovými hranami. Veľmi hlboké prepojené drážky výborne odvádzajú vodu zo stredu behúňa na jeho okraj. V ramennej oblasti behúňa je vytvorená aj špeciálna hrana, na odvod roztápajúceho snehu. Tieto zimné pneumatiky môžete pre lepší záber v teréne osadiť oceľovými hrotmi. Na Slovensku ich na slovenských cestách môžu používať len záchranné zložky. Dizajn dezénu má preto excelentné samočistiace vlastnosti. Tiež konštrukcia bočnice je pre tieto účely maximálne zosilnená. Aj napriek tomu, že sa jedná o pneumatiku do extrémneho terénu, zostáva Nokian Hakkapeliitta 7 SUV dostatočne komfortná. Zmes dezénu Hakkapeliitta 7 SUV na báze prírodného kaučuku, kremíka a kanolového oleja má ešte lepšiu priľnavosť na ľade a odolnosť proti poškodeniu než predchádzajúca generácia. Zimná pneumatika Nokian Hakkapeliitta 7 SUV je tá najlepšia voľba pre veľké SUV a extrémne zimný terén!

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R