Test zimných pneumatík Toyo Vario V2 PlusPre pneumatiky Toyo Vario V2 Plus zatiaľ nemáme žiadnu recenziu. Mali ste ich niekedy? Pomôžte ostatným užívateľom a Vložiť recenziu.

69,10 €

Do obchodu
U dodávateľa
Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Zobraziť všetky rozmery / len váš rozmer od 69,10 €     Do obchodu

Doprava: 3,90 €/kus

Toyo Vario-V2 plus 195/70 R15 97 T XL Celoro?né U dodávateľa     69,10 €     Do obchodu

Recenzia pneumatík Toyo Vario V2 Plus

Pneumatiku Toyo Vario V2 Plus hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 0 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


69.10 69.10 2

Podrobnosti o pneumatike Toyo Vario V2 Plus

E
E
72 dB

EÚ štítok pre rozmer 195 70 R15 (zmeniť rozmer)

Zimná pneumatika Toyo Vario V2 Plus patrí do základnej rady pneumatík výrobca Toyo. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Toyo tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Celoročná pneumatika, ktorá vás nesklame v zime a na ktorú sa môžete spoľahnúť po zvyšok roka. Inžinieri ju vyvíjali práve s ohľadom na to, aby podávala vyrovnané výkony v lete aj v teplotách pod nulou a podľa reakcií sa im to podarilo. Dôvodov je niekoľko. Výhody letnej pneumatiky TOYO Vario-V2 Plus Vyrovnané výkony na suchom a mokrom povrchu Bezpečná prevádzka v lete aj v zime Odolnosť voči aquaplaningu Vhodná pre stredoeurópske podnebie Toyo pre pneumatiky pripravil novú zmes so zvýšeným podielom siliky, ktorá zvyšuje účinnosť na mokrom povrchu. Vonkajšie strany pneumatiky sú dizajnované tak, aby zabezpečili okamžitú trakciu v sťažených podmienkach (napr. na snehu). Stredná pozdĺžna časť pre zmenu zabezpečuje dobrý handling na suchej i mokrej vozovke. Tri pozdĺžne drážky potom spoľahlivo odvádzajú vodu, prípadne snehovú kašu.

Vývoj priemernej ceny Toyo Vario V2 Plus v rozmere 195 70 R15 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky Toyo Vario V2 Plus v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R