Altenzo Sports Tempest ICelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 83 %
Správanie na mokru: 70 %
Spätná väzba: 60 %
Jazda na hrane: 23 %
Opotrebenie: 67 %
Hlučnosť: 80 %
Sneh: 87 %
Ľad: 70 %
Kúpil by som znovu: 67 %
Test zimných pneumatík Altenzo Sports Tempest I
67%1000
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík Altenzo Sports Tempest I, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 67 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 205 55 R16, 195 65 R15.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Altenzo Sports Tempest I Porovnať ponuky

Altenzo Sports Tempest I – recenzia pneumatík

Pneumatiku Altenzo Sports Tempest I hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaAltenzo

Podrobnosti o pneumatike Altenzo Sports Tempest I

Pneumatiku Altenzo Sports Tempest I používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Volkswagen Passat, Alfa Romeo 156, Renault Laguna.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Altenzo Sports Tempest I: Test pneumatiky Altenzo Sports Tempest I [png]

Zimná pneumatika Altenzo Sports Tempest I patrí do základnej rady pneumatík výrobca Altenzo. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Altenzo tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Vývoj priemernej ceny Altenzo Sports Tempest I v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky Altenzo Sports Tempest I v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R