Apollo Alnac 4g

ADAC 2021

Autoklub ČR 2023



Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 73 %
Správanie na mokru: 65 %
Spätná väzba: 67 %
Jazda na hrane: 68 %
Opotrebenie: 69 %
Hlučnosť: 70 %
Kúpil by som znovu: 59 %
Test letných pneumatík Apollo Alnac 4g
67%1000
Počet recenzií: 17
46,99 €

Do obchodu
Na sklade

Recenzie pneumatík Apollo Alnac 4g, ktorú hodnotili 17 užívateľov a dali jej celkovú známku 67 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 195 55 R16, 225 45 R17, 205 55 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Zobraziť všetky rozmery / len váš rozmer od 46,99 €     Do obchodu

Doprava: 3,90 €/kus
Os. odber (Košice)

Apollo ALNAC 4G 205/55 R16 91h Na sklade     46,99 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 185/60 R14 82h Na sklade     48,28 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 195/65 R15 91t Na sklade     49,72 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 185/65 R15 88t Na sklade     50,07 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G BSW 195/65 R15 91h Na sklade     50,10 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 185/65 R15 92t Na sklade     50,23 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL BSW 195/65 R15 95t Na sklade     51,24 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4Gs 175/65 R15 84t Na sklade     51,72 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 185/60 R15 84h Na sklade     53,57 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G BSW 175/60 R15 81h Na sklade     54,43 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 185/60 R15 88h Na sklade     55,24 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 185/55 R15 82h Na sklade     55,49 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 205/55 R16 91v Na sklade     56,49 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 185/55 R15 82v Na sklade     57,87 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 195/60 R15 88v Na sklade     58,23 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 195/55 R15 85v Na sklade     61,22 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 195/45 R16 84v Na sklade     62,08 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 205/65 R15 94h Na sklade     63,04 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 205/60 R15 91v Na sklade     64,05 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 195/55 R16 87h Na sklade     64,87 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 195/60 R16 89h Na sklade     64,92 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 195/55 R16 87v Na sklade     67,19 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 185/55 R16 83v Na sklade     67,50 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 195/55 R16 91v Na sklade     68,46 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 205/60 R16 92h Na sklade     68,72 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 205/60 R16 92v Na sklade     69,63 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 195/50 R16 88v Na sklade     70,04 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 215/60 R17 96h Na sklade     74,65 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G BSW 215/60 R17 96v Na sklade     77,59 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 205/55 R17 95v Na sklade     78,30 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 205/55 R17 91h Na sklade     85,22 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 175/65 R15 84h Na sklade     98,39 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 195/60 R15 88h Na sklade     106,47 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G BSW 195/65 R15 91v U dodávateľa     118,52 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 195/50 R15 82v U dodávateľa     119,14 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 195/65 R15 95h U dodávateľa     119,88 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 185/65 R15 88h U dodávateľa     121,50 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G 205/65 R15 94v U dodávateľa     134,67 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G FSL BSW 195/60 R16 89v U dodávateľa     137,27 €     Do obchodu
Apollo Alnac 4G 205/60 R16 96h U dodávateľa     139,63 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 205/60 R16 96v U dodávateľa     139,63 €     Do obchodu
Apollo ALNAC 4G XL 215/60 R16 99v Na sklade     142,12 €     Do obchodu
Zobraziť všetky rozmery / len váš rozmer od 53,54 €     Do obchodu

Doprava: 5,99 €/kus

APOLLO 185/65 R 15 92T ALNAC 4G TL XL Na sklade     53,54 €     Do obchodu
APOLLO 195/65 R 15 95T ALNAC 4G TL XL Na sklade     54,13 €     Do obchodu
APOLLO 195/65 R 15 91H ALNAC 4G TL Na sklade     54,46 €     Do obchodu
APOLLO 185/60 R 14 82H ALNAC 4G TL Na sklade     54,67 €     Do obchodu
APOLLO 175/60 R 15 81H ALNAC 4G TL Na sklade     58,29 €     Do obchodu
APOLLO 185/60 R 15 88H ALNAC 4G TL XL Na sklade     60,07 €     Do obchodu
APOLLO 185/55 R 15 82V ALNAC 4G TL Na sklade     63,49 €     Do obchodu
APOLLO 195/60 R 15 88V ALNAC 4G TL Na sklade     63,96 €     Do obchodu
APOLLO 205/55 R 16 91H ALNAC 4G TL Na sklade     66,81 €     Do obchodu
APOLLO 195/45 R 16 84V ALNAC 4G TL XL Na sklade     67,79 €     Do obchodu
APOLLO 195/55 R 15 85V ALNAC 4G TL Na sklade     67,85 €     Do obchodu
APOLLO 205/60 R 15 91V ALNAC 4G TL Na sklade     70,82 €     Do obchodu
APOLLO 195/55 R 16 87H ALNAC 4G TL Na sklade     71,41 €     Do obchodu
APOLLO 205/55 R 16 91H ALNAC 4G TL FSL Na sklade     73,54 €     Do obchodu
APOLLO 185/55 R 16 83V ALNAC 4G TL Na sklade     75,57 €     Do obchodu
APOLLO 195/50 R 15 82V ALNAC 4G TL Na sklade     75,93 €     Do obchodu
APOLLO 195/65 R 15 91V ALNAC 4G TL Na sklade     76,70 €     Do obchodu
APOLLO 185/65 R 14 86H ALNAC 4G TL Na sklade     77,32 €     Do obchodu
APOLLO 195/50 R 16 88V ALNAC 4G TL XL Na sklade     78,87 €     Do obchodu
APOLLO 205/55 R 16 91V ALNAC 4G TL Na sklade     80,87 €     Do obchodu
APOLLO 205/60 R 16 92H ALNAC 4G TL Na sklade     81,16 €     Do obchodu
APOLLO 195/60 R 15 88H ALNAC 4G TL Na sklade     82,55 €     Do obchodu
APOLLO 215/60 R 17 96V ALNAC 4G TL Na sklade     87,50 €     Do obchodu
APOLLO 205/55 R 17 95V ALNAC 4G TL XL Na sklade     89,15 €     Do obchodu
APOLLO 185/65 R 15 88H ALNAC 4G TL Na sklade     91,45 €     Do obchodu
APOLLO 195/65 R 15 91H ALNAC 4G TL Na sklade     91,92 €     Do obchodu
APOLLO 175/65 R 15 84H ALNAC 4G TL Na sklade     93,78 €     Do obchodu
APOLLO 195/60 R 16 89V ALNAC 4G TL FSL Na sklade     99,27 €     Do obchodu
APOLLO 205/65 R 15 94V ALNAC 4G TL Na sklade     99,78 €     Do obchodu
APOLLO 195/55 R 16 91V ALNAC 4G TL XL Na sklade     100,60 €     Do obchodu
APOLLO 215/55 R 16 93V ALNAC 4G TL MFS Na sklade     111,63 €     Do obchodu
APOLLO 215/60 R 16 99V ALNAC 4G TL XL Na sklade     114,87 €     Do obchodu
APOLLO 205/65 R 15 94H ALNAC 4G TL Na sklade     168,73 €     Do obchodu
APOLLO 195/45 R 16 84V ALNAC 4G TL XL FSL Nie je dostupné     200,99 €     Do obchodu
APOLLO 185/55 R 15 82H ALNAC 4G TL FSL Nie je dostupné     205,51 €     Do obchodu
APOLLO 185/65 R 14 86H ALNAC 4G TL Na sklade     242,06 €     Do obchodu
APOLLO 205/65 R 15 94V ALNAC 4G TL Nie je dostupné     274,46 €     Do obchodu
APOLLO 195/65 R 15 91V ALNAC 4G TL Nie je dostupné     293,54 €     Do obchodu
APOLLO 215/55 R 16 93V ALNAC 4G TL FSL Nie je dostupné     300,77 €     Do obchodu
APOLLO 195/50 R 16 88V ALNAC 4G TL XL FSL Nie je dostupné     546,62 €     Do obchodu
APOLLO 195/55 R 15 85V ALNAC 4G TL FSL Na sklade     1 305,62 €     Do obchodu

Apollo Alnac 4g – recenzia pneumatík

Pneumatiku Apollo Alnac 4g hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 17 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


46.99 1305.62 85

Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Variant pneumatiky Apollo Alnac 4g

Priemer: R14

185 60 R14 82 H

Priemer: R15

175 60 R15 81 H 185 55 R15 82 H 185 55 R15 82 V 185 60 R15 84 H 185 60 R15 88 H 185 65 R15 88 T 185 65 R15 92 T 195 55 R15 85 V 195 60 R15 88 V 195 65 R15 91 H 195 65 R15 91 T 195 65 R15 95 T 205 60 R15 91 V 205 65 R15 94 H

Priemer: R16

185 55 R16 83 V 195 45 R16 84 V 195 50 R16 88 V 195 55 R16 87 H 195 55 R16 87 V 195 60 R16 89 H 205 55 R16 91 H 205 60 R16 92 H 205 60 R16 92 V

Priemer: R17

205 55 R17 91 H 205 55 R17 95 V 215 60 R17 96 H 215 60 R17 96 V

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónaletné
ZnačkaApollo
Dostupné rozmeryod 185 60 R14
do 215 60 R17
yes Áno, pneumatika je k dispozícii
ve vašom rozmere 195 65 R15.

Podrobnosti o pneumatike Apollo Alnac 4g

Pneumatiku Apollo Alnac 4g používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá .

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Apollo Alnac 4g: Test pneumatiky Apollo Alnac 4g [png]

C
A
70 dB

EÚ štítok pre rozmer 195 65 R15 (zmeniť rozmer)

Pneumatika Apollo Alnac 4g patrí do základnej rady letných pneumatík Apollo. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Apollo tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Apollo Alnac 4G<br /> Všestranne vysoká výkonnosť. Vlastnosti S rýchlostným indexom H/V. Široké obvodové drážky na vynikajúce odvádzanie vody prinášajú skvelú priľnavosť a stabilitu v mokrých podmienkach. Široká vonkajšia hrana pre skvelé riadenie v suchých podmienkach. Pevné, optimalizované stredové rebro s drážkami pre ideálnu flexibilitu prináša nasledujúce výhody: Nízky valivý odpor Vyššia presnosť riadenia v mokrých aj suchých podmienkach Dobrá stopa a rovnomerné rozloženie povrchového tlaku Zmes s vysokým podielom siliky pre optimálnu priľnavosť vo vlhkých podmienkach a nízky valivý odpor.

Vývoj priemernej ceny Apollo Alnac 4g v rozmere 195 65 R15 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať letné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny letné pneumatiky Apollo Alnac 4g v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu letných pneumatík.



Najčastejšie kladené otázky

V akých rozmeroch sú dostupné pneumatiky Apollo Alnac 4g?

Testy-Pneumatik.sk: Letné pneumatiky Apollo Alnac 4g sa najčastejšie predávajú v rozmeroch 195 55 R16, 225 45 R17, 205 55 R16, ale sú dostupné aj v mnohých iných rozmeroch. A to od 185 60 R14 do 215 60 R17.

Kde sa dajú pneumatiky Apollo Alnac 4g kúpiť najlacnejšie?

Testy-Pneumatik.sk: Aktuálne najlacnejšia ponuka pneumatík Apollo Alnac 4g je v e-shope prezuj.sk, a to za 46,99 €.

Uspeli pneumatiky Apollo Alnac 4g v nejakých novinárskych testoch?

Áno, pneumatika Apollo Alnac 4g bola zaradená do testov ADAC 2021, Autoklub ČR 2023. Podrobné výsledky nájdete na Testy-Pneumatik.sk.

Sú pneumatiky Apollo Alnac 4g vhodné do dažďa?

Pneumatiky Apollo Alnac 4g dosahujú v daždi hodnotenie 65 %. Viac informácií nájdete na Testy-Pneumatik.sk.
TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R