Davanti Wintoura

ADAC 2019Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 61 %
Správanie na mokru: 73 %
Spätná väzba: 64 %
Jazda na hrane: 53 %
Opotrebenie: 33 %
Hlučnosť: 51 %
Sneh: 85 %
Ľad: 75 %
Kúpil by som znovu: 64 %
Test zimných pneumatík Davanti Wintoura
62%1000
Počet recenzií: 7

Recenzie pneumatík Davanti Wintoura, ktorú hodnotili 7 užívateľov a dali jej celkovú známku 62 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 205 55 R16, 225 45 R17, 225 40 R18.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Davanti Wintoura Porovnať ponuky

Davanti Wintoura – recenzia pneumatík

Pneumatiku Davanti Wintoura hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 7 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaDavanti

Podrobnosti o pneumatike Davanti Wintoura

Pneumatiku Davanti Wintoura používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Škoda Octavia, Renault Clio.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Davanti Wintoura: Test pneumatiky Davanti Wintoura [png]

Zimná pneumatika Davanti Wintoura patrí do základnej rady pneumatík výrobca Davanti. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Davanti tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Vývoj priemernej ceny Davanti Wintoura v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky Davanti Wintoura v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R