Dunlop Grandtrek AT3Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 93 %
Správanie na mokru: 83 %
Spätná väzba: 80 %
Jazda na hrane: 77 %
Opotrebenie: 100 %
Hlučnosť: 80 %
Kúpil by som znovu: 100 %
Test celoročných pneumatík Dunlop Grandtrek AT3
88%1000
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík na vozidlo SUV, alebo 4x4 Dunlop Grandtrek AT3, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 88 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 235 60 R16, 245 70 R16, 235 60 R17.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Dunlop Grandtrek AT3 Porovnať ponuky

Dunlop Grandtrek AT3 – recenzia pneumatík

Pneumatiku Dunlop Grandtrek AT3 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikySUV, 4x4
Sezónaceloročné
ZnačkaDunlop

Podrobnosti o pneumatike Dunlop Grandtrek AT3

Pneumatiku Dunlop Grandtrek AT3 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Isuzu Trooper, Suzuki Grand Vitara, BMW X3.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Dunlop Grandtrek AT3: Test pneumatiky Dunlop Grandtrek AT3 [png]

Mimoriadny výkon na každom teréne<br /><br />Silný záber na vozovke aj v teréne. Nízka hlučnosť Ideálna pre ťažké nákladné vozidlá 4x4 Silný záber na vozovke aj v teréne Pneumatika Grandtrek AT3 do všetkých terénov pre vozidlá 4x4 pohodlne zvláda podmienky na vozovke aj v teréne. Priama stredová lamela pomáha zabezpečiť dobrú ovládateľnosť a stabilitu pri vysokej rýchlosti. Lepšia trvácnosť. Plochejší profil dezénu zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku na kontaktnej ploche, čo zaisťuje rovnomerné opotrebovanie a dlhšiu životnosť pneumatiky. <br /><br />Nízka hlučnosť. Vzor ramenných blokov pneumatiky 2 v 1 znižuje úroveň hluku v kabíne pre pohodlnejšiu a príjemnejšiu jazdu. Špecifický systém dosadacej plochy pätky Posilňuje spojenie medzi pneumatikou a ráfom a spresňuje ovládanie vozidla. Ako priľnavosť medzi vašou rukou a volantom, aj špecifický systém dosadacej plochy pätky zvyšuje kontrolu nad vozidlom a poskytuje výnimočnú reakciu na vozovku. Výhody Posilnená reakcia na vozovku, vyššia stabilita a presnosť. Bezošvý pás (JLB). Hybridná technika viacnásobného vrstvenia eliminujúca deformácie po obvode pneumatiky pri veľkej rýchlosti.Výhody Vynikajúca stabilita pri vysokej rýchlosti, plynulé a rovnomerné opotrebovanie.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R