Firestone Winterhawk 2 EVOCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 80 %
Správanie na mokru: 70 %
Spätná väzba: 66 %
Jazda na hrane: 66 %
Opotrebenie: 79 %
Hlučnosť: 76 %
Kúpil by som znovu: 65 %
Test zimných pneumatík Firestone Winterhawk 2 EVO
72%1000
Počet recenzií: 8

Recenzie pneumatík Firestone Winterhawk 2 EVO, ktorú hodnotili 8 užívateľov a dali jej celkovú známku 72 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 205 55 R16, 215 55 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Firestone Winterhawk 2 EVO Porovnať ponuky

Firestone Winterhawk 2 EVO – recenzia pneumatík

Pneumatiku Firestone Winterhawk 2 EVO hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 8 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaFirestone

Podrobnosti o pneumatike Firestone Winterhawk 2 EVO

Pneumatiku Firestone Winterhawk 2 EVO používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Škoda Octavia, Kia Ceed, Renault Megane.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Firestone Winterhawk 2 EVO: Test pneumatiky Firestone Winterhawk 2 EVO [png]

F
C
73 dB

EÚ štítok pre rozmer 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Zimná pneumatika Firestone Winterhawk 2 EVO patrí do základnej rady pneumatík výrobca Firestone. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Firestone tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Zdokonalený model americkej pneumatiky FirestoneWinterhawk 2 s prívlastkom EVO ponúka najmä bezpečnosť na mokrom povrchu a snehu. Pneumatika pre malé vozidlá a automobily strednej triedy je v ponuke od roku 2012 a okrem bezpečnosti ponúka aj komfort. Výhody zimných pneumatík FirestoneWinterhawk 2 EVO: Kvalitná pneumatika za príjemnú cenu Skvelé vlastnosti na snehu a na mokrom povrchu Extrémne tichá pneumatika s nízkym valivým odporom Smerový dezén má po celom obvode mnoho hrán a drážok, vďaka ktorým disponuje skvelými vlastnosťami v zimných podmienkach. Medzi tromi obvodovými drážkami, ktoré odvádzajú vodu, sú malé dezénové bloky, ktoré sa starajú o optimálny grip. Dezénové bloky na krajoch potom sú dostatočne tuhé pre istotu a stabilitu v zákrutách. Pneumatika je tiež extrémne tichá a jazda tak veľmi komfortná. Vďaka silike v zmesi je tiež valivý odpor nízky. Motoristi tak iste ocenia nižšiu spotrebu a dlhšiu životnosť. Plusom je tiež široká ponuka rozmerov a príjemná cena týchto pneumatík. Kto hľadá spoľahlivé zimné obutie a stavia komfortné cestovanie veľmi vysoko, mal by sa zaujímať o FirestoneWin­terhawk 2 EVO!

Vývoj priemernej ceny Firestone Winterhawk 2 EVO v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať letné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny letné pneumatiky Firestone Winterhawk 2 EVO v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R