General Altimax ComfortCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 88 %
Správanie na mokru: 84 %
Spätná väzba: 82 %
Jazda na hrane: 82 %
Opotrebenie: 65 %
Hlučnosť: 86 %
Kúpil by som znovu: 76 %
Test letných pneumatík General Altimax Comfort
80%1000
Počet recenzií: 5

Recenzie pneumatík General Altimax Comfort, ktorú hodnotili 5 užívateľov a dali jej celkovú známku 80 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 185 65 R15, 175 65 R14.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

General Altimax Comfort Porovnať ponuky

General Altimax Comfort – recenzia pneumatík

Pneumatiku General Altimax Comfort hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 5 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónaletné
ZnačkaGeneral

Podrobnosti o pneumatike General Altimax Comfort

Pneumatiku General Altimax Comfort používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Opel Astra, Ford Focus, Fiat 500.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky General Altimax Comfort: Test pneumatiky General Altimax Comfort [png]

Pneumatika General Altimax Comfort patrí do základnej rady letných pneumatík General. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca General tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Šetrí palivo. Pre kompaktnú a strednú triedu vozidiel a MPV. Spoľahlivý partner pre komfortnú jazdu. Zrodená v USA, General Tire ponúka pneumatiky pre všetky typy vozidiel, pre všetky ročné obdobia a pre všetky terény. Kratšia brzdná dráha. Vhodná napríklad pre vozidlá Ford Ka, Fiat Punto a Opel Meriva.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R