Test celoročných pneumatík General Grabber UHPCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 90 %
Správanie na mokru: 85 %
Spätná väzba: 84 %
Jazda na hrane: 79 %
Opotrebenie: 85 %
Hlučnosť: 84 %
Kúpil by som znovu: 84 %
Test celoročných pneumatík General Grabber UHP
84%1001
Počet recenzií: 18

Recenzie pneumatík na vozidlo SUV, alebo 4x4 General Grabber UHP, ktorú hodnotili 18 užívateľov a dali jej celkovú známku 84 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 205 70 R15, 235 85 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

General Grabber UHP Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík General Grabber UHP

Pneumatiku General Grabber UHP hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 18 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Podrobnosti o pneumatike General Grabber UHP

Pneumatiku General Grabber UHP používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Land Rover Defender, Suzuki Jimny, Land Rover Freelander.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky General Grabber UHP: Test pneumatiky General Grabber UHP [png]

Letnú pneumatiku General Grabber UHP vyvinuli v General tak, aby spĺňala všetky náročné očakávania, ale pritom si udržala priaznivú obstarávaciu cenu. Určite teda neurazí žiadneho vodiča, ktorý využíva svoje vozidlo na každodenné jazdenie.

Ultra výkonná celoročná pneumatika pre všetky väčšie vozidlá nesie názov General Tire Grabber UHP. Výhody celoročnej pneumatiky General Tire Grabber UHP: Dezén v tvare písmena „V“ skvele odvádza vodu Vynikajúca ovládateľnosť a trakcia za všetkých podmienok Vďaka druhej generácii kremičitého behúňa dlhšia životnosť Dizajn pneumatiky je do značnej miery atypický, úplne chýbajú obvodové drážky, smerový dezén je v tvare písmena „V“. Široké drážky vedú od stredovej časti k ramenám a zaisťujú perfektný odvod vody. Plochý profil a hlbšie drážky v ramennej oblasti ponúkajú jedinečnú kombináciu pre rýchlu a zároveň bezpečnú jazdu. Pneumatika je vďaka variabilným drážkam tiež pomerne tichá a to robí jazdu komfortnejšou. Je to príjemný bonus ku kľúčovým vlastnostiam, teda k vynikajúcej ovládateľnosti, brzdeniu a priľnavosti vo všetkých podmienkach. Pochvalu si zaslúži aj za použitie druhej generácie kremičitého behúňa, ktorý napomáha nižšiemu opotrebovaniu a dlhšej životnosti behúňa.. Toto obutie je určené pre rýchlejšie vozidlá SUV alebo 4×4 a poteší tiež široká ponuka priemerov od 15" až po 22".

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R