Test zimných pneumatík GT Radial Champiro Winterpro

ADAC 2011Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 85 %
Správanie na mokru: 85 %
Spätná väzba: 85 %
Jazda na hrane: 85 %
Opotrebenie: 90 %
Hlučnosť: 80 %
Kúpil by som znovu: 75 %
Test zimných pneumatík GT Radial Champiro Winterpro
84%1001
Počet recenzií: 2

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo GT Radial Champiro Winterpro, ktorú hodnotili 2 užívateľov a dali jej celkovú známku 84 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 155 65 R13, 225 65 R17.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

GT Radial Champiro Winterpro Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík GT Radial Champiro Winterpro

Pneumatiku GT Radial Champiro Winterpro hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 2 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Podrobnosti o pneumatike GT Radial Champiro Winterpro

Pneumatiku GT Radial Champiro Winterpro používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Hyundai Santa Fe.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro: Test pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro [png]

Zimná pneumatika GT Radial Champiro Winterpro patrí do základnej rady pneumatík výrobca GT Radial. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca GT Radial tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

GT RADIAL WINTERPRO XL M+S 155/80R13 83T

Vývoj priemernej ceny GT Radial Champiro Winterpro v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky GT Radial Champiro Winterpro v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R