Hankook Winter i*cept RS2 W452
135 80 R13 70T

AutoBild 2019

ADAC 2020



Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 93 %
Správanie na mokru: 93 %
Spätná väzba: 87 %
Jazda na hrane: 87 %
Opotrebenie: 90 %
Hlučnosť: 83 %
Sneh: 97 %
Ľad: 93 %
Kúpil by som znovu: 97 %
Test zimných pneumatík Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T
91%1000
Počet recenzií: 3
58,23 €

Do obchodu
Na sklade

Recenzie pneumatík Hankook Winter i*cept RS2 W452, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 91 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch .

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

HANKOOK 135/80 R 13 70T W452 ICEPT RS2 TL M+S 3PMSF Na sklade     58,23 €     Do obchodu

Doprava: 5,99 €/kus

Hankook W452 ICEPT RS2 135/80 R13 70 T Zimné Na sklade     61,00 €     Do obchodu

Doprava: 4,00 €/kus
Os. odber (27 miest)

Hankook Winter i*cept RS2 W452 135/80 R13 70 T Na sklade     63,01 €     Do obchodu

Doprava: 4,99 €/kus

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) ( 135/80 R13 70T 4PR SBL ) Na sklade     81,44 €     Do obchodu

Doprava: zadarmo (od 2 kusov)


Hankook Winter i*cept RS2 W452 – recenzia pneumatík

Hľadáte recenzie na pneumatiku Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T? Ste na správnom mieste. V hodnoteniach sa používatelia vyjadrujú k jazdným vlastnostiam, hlučnosti, opotrebeniu aj celkovému pomeru ceny a výkonu – teda ku všetkému, čo vás pri výbere pneumatík pravdepodobne zaujíma najviac.

Aby bol prehľad čo najkomplexnejší a mali ste dostatok podkladov pre svoje rozhodnutie, pridali sme na tejto stránke aj recenzie ostatných dostupných rozmerov pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452. Skúsenosti vodičov s rôznymi rozmermi sú totiž v mnohých ohľadoch veľmi podobné a môžu vám poskytnúť cenný doplnkový pohľad.

Pneumatiku Hankook Winter i*cept RS2 W452 hodnotilo vo všetkých uvedených hľadiskách celkom 3 používateľov, z čoho 2 pridalo aj textovú recenziu.

Zdá sa vám táto recenzia podozrivá? Kliknite, preveríme ju.

2. 8. 2018 | | Hyundai Getz | 175 65 R14 | najazdené: 8 000 km | spôsob jazdy: pokojný

Mám je dve sezóny a musím napísať, že super. Na snehu, na mokrej tráve, vždy som vyšiel. Predtým som mal Sava Eskymo a toto je teda o moc lepšie.

Celkové hodnotenie: 87 %

Správanie na suchu: 80 %, Správanie na mokru: 90 %, Spätná väzba: 90 %, Jazda na hrane: 80 %, Opotrebenie: 80 %, Hlučnosť: 90 %, Kúpil by som znovu: 100 %.

Zdá sa vám táto recenzia podozrivá? Kliknite, preveríme ju.

8. 10. 2016 | | Volkswagen Golf | 205 55 R16 | najazdené: 63 000 km | spôsob jazdy: pokojný

Vynikajúca priľnavosť pneumatík. Mohli by byť tichšie, ale pokojne by som ich všetkým odporučil.

Celkové hodnotenie: 93 %

Správanie na suchu: 90 %, Správanie na mokru: 90 %, Spätná väzba: 100 %, Jazda na hrane: 90 %, Opotrebenie: 90 %, Hlučnosť: 90 %, Kúpil by som znovu: 100 %.


58.23 81.44 4

Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaHankook
EAN8808563412184
Dostupné rozmeryod 135 80 R13
do 225 45 R17

Podrobnosti o pneumatike Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T

Pneumatiku Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Dacia Logan, Ford Fiesta, Volkswagen Golf.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T: Test pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T [png]

Vývoj priemernej ceny Hankook Winter i*cept RS2 W452 v rozmere 135 80 R13.

Oplatí sa kupovať Zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny Zimné pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.



Najčastejšie kladené otázky

Kde sa dajú pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T kúpiť najlacnejšie?

Testy-Pneumatik.sk: Aktuálne najlacnejšia ponuka pneumatík Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T je v e-shope pneuboss.sk, a to za 58,23 €.

Uspeli pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 v nejakých novinárskych testoch?

Áno, pneumatika Hankook Winter i*cept RS2 W452 bola zaradená do testov AutoBild 2019, ADAC 2020. Podrobné výsledky nájdete na Testy-Pneumatik.sk.

Sú pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T dobré na snehu?

Pneumatiky Hankook Winter i*cept RS2 W452 135 80 R13 70T dosahujú na snehu hodnotenie 97 %. Viac informácií nájdete na Testy-Pneumatik.sk.
TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R