Kormoran Runpro B3Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 90 %
Správanie na mokru: 80 %
Spätná väzba: 80 %
Jazda na hrane: 70 %
Opotrebenie:
Hlučnosť: 90 %
Kúpil by som znovu: 100 %
Test letných pneumatík Kormoran Runpro B3
85%1000
Počet recenzií: 1

Recenzie pneumatík Kormoran Runpro B3, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 85 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 205 65 R15.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Kormoran Runpro B3 Porovnať ponuky

Kormoran Runpro B3 – recenzia pneumatík

Pneumatiku Kormoran Runpro B3 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónaletné
ZnačkaKormoran

Podrobnosti o pneumatike Kormoran Runpro B3

Pneumatiku Kormoran Runpro B3 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Toyota Camry.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Kormoran Runpro B3: Test pneumatiky Kormoran Runpro B3 [png]

F
C
71 dB

EÚ štítok pre rozmer 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Letné pneumatiky Kormoran Runpro B3 nie sú rozhodne žiadnym experimentom. Tieto pneumatiky poľského pôvodu sú najnovšou generáciou obľúbeného modela. Konštruktéri sa oproti predchádzajúcim modelom zamerali najmä na nižšiu spotrebu paliva, potlačenie prevádzkovej hlučnosti, zabezpečenie dostatočnej ochrany proti aquaplaningu, vyšší kilometrový dojazd a nezabudli ani na vysokú bezpečnosť pri jazde na mokrej vozovke. Výhody letnej pneumatiky Kormoran Runpro B3: minimalizujú vznik aquaplaningu, výborná priľnavosť na mokrej vozovke veľmi lákavá cena bezpečná a tichá jazda Dizajn vzorky letnej pneumatiky Kormoran Runpro B3 je nástupcom asymetrického dezéna a je vylepšenou variantou Kormoran Runpro B2. Dezén je pomerne členitý, má tri pozdĺžne obvodové drážky, ktoré pri jazde na mokrej vozovke minimalizujú vznik aquaplaningu. Držať smerovú stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach potom napomáhajú smerovo usporiadané lamely dvoch rozdielnych dĺžok. Keďže sa jedná o pneumatiky so smerovým vzorom, je potrebné dbať na správnu montáž, správne pneumatiky nasadiť a dodržať predpísaný smer pneumatík pri jazde. Letné pneumatiky Kormoran Runpro B3 sú vynikajúce na suchej vozovke, ktorá je typická práve pre Slovenskú republiku, výborne však obstoja aj na vozovke mokrej. Tieto pneumatiky sú kladne hodnotené z hľadiska priľnavosti na mokrom povrchu. Vďaka skvelému odvodu vody z kontaktnej plochy majú kratšiu brzdnú dráhu a to aj pri rýchlejšej jazde. Elimináciu vibrácií zaisťujú dezénové bloky, ktoré poskytujú vyšší komfort pri jazde a pneumatiky sú vďaka nim tiché. Aké sú teda výhody letných pneu Kormoran Runpro B3? Predovšetkým veľmi lákavá cena, skvelé jazdné vlastnosti pri jazde na suchej aj mokrej vozovke a tiež tichá a bezpečná jazda. Ak hľadáte pneumatiky za nízku cenu a príliš neholdujete rýchlej jazde, Kormoran Runpro B3 sú ideálnou voľbou.

Vývoj priemernej ceny Kormoran Runpro B3 v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať letné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny letné pneumatiky Kormoran Runpro B3 v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu letných pneumatík.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R