Test zimných pneumatík Kormoran Snowpro B5Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 70 %
Správanie na mokru: 60 %
Spätná väzba: 60 %
Jazda na hrane: 50 %
Opotrebenie: 80 %
Hlučnosť: 70 %
Kúpil by som znovu: 100 %
Test zimných pneumatík Kormoran Snowpro B5
70%1000
Počet recenzií: 1

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Kormoran Snowpro B5, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 70 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 175 65 R14.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Kormoran Snowpro B5 Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Kormoran Snowpro B5

Pneumatiku Kormoran Snowpro B5 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, z čoho 1 vyplnilo aj textovú recenziu.

Zdá sa vám táto recenzia podozrivá? Kliknite, preveríme ju.

19. 10. 2016 | | Renault Thalia | 175 65 R14 | najazdené: 50 000 km | spôsob jazdy: priemerný

Mam tieto pneumatiky už Tretý rok čo ich použivam a som spokojný idem ich kupiť aj na druhé auto nie sú síce extra trieda ale sú spolahlivé na naše podmienky a aj cesty vyhovujúce

Celkové hodnotenie: 70 %

Správanie na suchu: 70 %, Správanie na mokru: 60 %, Spätná väzba: 60 %, Jazda na hrane: 50 %, Opotrebenie: 80 %, Hlučnosť: 70 %, Kúpil by som znovu: 100 %.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Kormoran Snowpro B5

Pneumatiku Kormoran Snowpro B5 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Renault Thalia.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Kormoran Snowpro B5: Test pneumatiky Kormoran Snowpro B5 [png]

Pneumatiky solídnej kvality, ktoré sú za viac než výhodnú cenu, to sú zimné Kormoran SNOWPRO B5 pre osobné vozidlá. Najväčší poľský výrobca túto pneumatiku stále zdokonaľuje a najnovší model je novinkou roka 2014. Výhody zimných pneumatík Kormoran SNOWPRO B5: Veľmi nízka cena a solídna kvalita Skvelý odvod vody a snehovej kaše Tradícia dobrej pneumatiky Dezén, ktorý patrí medzi smerové je poňatý maximálne funkčne. Vzorke dominuje pás mohutných dezénových blokov uprostred, ktorému v ochrane proti akvaplaningu pomáha jedna silná a jedna tenšia obvodová drážka, vždy na vnútornej aj na vonkajšej strane. Svoju funkciu, totiž odvod vody a snehovej kaše, priľnavosť pri brzdení aj lepší záber, skvele plnia aj široké skosené lamely. Ešte lepší záber potom zaisťujú extrémne tenké „pílkovité“ lamely, v každom bloku tri od bočnice až k stredovej drážke. Kormoran SNOWPRO B5 zaujme hlavne cenou, ak opomenieme vyložene nebezpečné pneumatiky z Číny, či o málo lepšie protektory, patrí medzi najlacnejšie pneumatiky na trhu. Obavy z kvality tu nie sú na mieste, značka patrí pod koncern Michelin a to je dostatočnou zárukou, navyše má prístup k najmodernejšiemu know-how. Pneumatiky solídnej kvality za bezkonkurenčnú cenu, to sú jednoznačne Kormoran SNOWPRO B5!

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R