Mastersteel Steel Winter PlusCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 100 %
Správanie na mokru: 100 %
Spätná väzba: 90 %
Jazda na hrane: 100 %
Opotrebenie: 100 %
Hlučnosť: 90 %
Sneh: 100 %
Ľad: 100 %
Kúpil by som znovu: 100 %
Test zimných pneumatík Mastersteel Steel Winter Plus
98%1000
Počet recenzií: 1

Recenzie pneumatík Mastersteel Steel Winter Plus, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 98 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 205 65 R15.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Mastersteel Steel Winter Plus Porovnať ponuky

Mastersteel Steel Winter Plus – recenzia pneumatík

Pneumatiku Mastersteel Steel Winter Plus hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaMastersteel

Podrobnosti o pneumatike Mastersteel Steel Winter Plus

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Mastersteel Steel Winter Plus: Test pneumatiky Mastersteel Steel Winter Plus [png]

Zimná pneumatika Mastersteel Steel Winter Plus patrí do základnej rady pneumatík výrobca Mastersteel. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Mastersteel tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Vývoj priemernej ceny Mastersteel Steel Winter Plus v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať letné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny letné pneumatiky Mastersteel Steel Winter Plus v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R