Test zimných pneumatík Michelin Primacy AlpinCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 84 %
Správanie na mokru: 96 %
Spätná väzba: 80 %
Jazda na hrane: 84 %
Opotrebenie: 80 %
Hlučnosť: 88 %
Kúpil by som znovu: 96 %
Test zimných pneumatík Michelin Primacy Alpin
87%1001
Počet recenzií: 5

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Michelin Primacy Alpin, ktorú hodnotili 5 užívateľov a dali jej celkovú známku 87 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 205 50 R16, 195 50 R15, 205 55 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Michelin Primacy Alpin Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Michelin Primacy Alpin

Pneumatiku Michelin Primacy Alpin hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 5 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Podrobnosti o pneumatike Michelin Primacy Alpin

Pneumatiku Michelin Primacy Alpin používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Citroen C5, Ford Focus, Ford Mondeo .

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Michelin Primacy Alpin: Test pneumatiky Michelin Primacy Alpin [png]

Pneumatika Michelin Primacy Alpin patrí do skupiny lacnejších, ale napriek tomu kvalitných zimných pneumatík, kde ekonomika prevádzky hrá významnú úlohu. Výrobca Michelin tak vychádza v ústrety majiteľom vozňov nižších tried, ktorí využívajú svoje vozidlo pre bežné jazdenie. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Osobná zimná pneumatika Michelin PRIMACY ALPIN PA3 s vysokými nárokmi na bezpečnosť, jazdný komfort a pohodu v kombinácii s vysokým výkonom. Lamely StabiliGrip a zmes Helio Compound radikálne znižujú brzdnú dráhu a zaisťujú skvelú trakciu na snehu. Skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu Michelin Primacy Alpin PA3 skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu o 1,7 metra oproti svojmu predchodcovi Primacy Alpin PA2 o 2,7 metra Lepšia kontrola nad vozidlom na snehu Akcelerácia na snehu vyššia o 10% oproti svojmu predchodcovi Lepšia jazdná stabilita na kľukatých, zasnežených vozovkách oproti predchádzajúcej generácii Šetrí náklady Rovnako dlhá životnosť ako u pneumatiky Michelin Pilot Alpin PA2, ktorá bola referenčnou pneumatikou na trhu zníženie valivého odporu o 7% = menšie náklady na palivo = viac ušetrených peňazí a viac najazdených kilometrov Technológia zmesi Helio Compound Technológia zmesi Helio Compound umožňuje pneumatikám Michelin Primacy Alpin PA3 vďaka špeciálnej zmesi gumy znásobiť ich výkon na mokrom povrchu a posilniť ich výkon na snehu. Vynikajúca priľnavosť pri nízkych teplotách Efektívnejšie rozptýlenie energie: – výrazne lepšie brzdné vlastnosti a jazdná stabilita na mokrom povrchu lepší výkon na snehu Helio Compound, ktorý obsahuje slnečnicový olej, je jednou z najnovších inovácií spoločnosti Michelin Lepší výkon na sněhu Helio Compound, který obsahuje slunečnicový olej, je jednou z nejnovějších inovací společnosti Michelin

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R