Test zimných pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 80 %
Správanie na mokru: 75 %
Spätná väzba: 75 %
Jazda na hrane: 70 %
Opotrebenie: 90 %
Hlučnosť: 100 %
Kúpil by som znovu: 85 %
Test zimných pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7
82%1000
Počet recenzií: 2

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Nokian Hakkapeliitta 7, ktorú hodnotili 2 užívateľov a dali jej celkovú známku 82 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 225 60 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Nokian Hakkapeliitta 7 Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta 7 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 2 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Nokian Hakkapeliitta 7

Pneumatiku Nokian Hakkapeliitta 7 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Hyundai Accent, Honda CRV.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 7: Test pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 7 [png]

Ak hľadáte plášte, ktoré zvládnu zimnú jazdu na ceste aj v teréne, Nokian Hakkapeliitta 7 sú skvelou voľbou. Ide o klasické zimné plášte, ktoré môžete dodatočne osadiť hrotmi (nie sú súčasťou) a bez obáv vyraziť aj mimo hlavné pozemné komunikácie.   Výhody zimných pneumatík Nokian Hakkapeliitta 7: Pneumatika s dokonalou priľnavosťou Tichá a komfortná pneu Pneumatika zúčastňujúca sa svetového rekordu   Smerový dezén ponúka stabilitu a isté jazdné vlastnosti. Vzorka má len široké skosené drážky, stredová časť je prispôsobená pre jazdu na suchej vozovke a vďaka podpornému rebru je stabilita dokonalejšia. Vďaka samočistiacim schopnostiam nehrozí, že sa pneu obalí snehom. Vďaka inovačnej technológii Air Claw, teda vzduchovým tlmičom v gume, ponúka pneu plynulú a tichú jazdu. Vedľajším a podstatným efektom je, že hroty, pokiaľ ich nepoužijete, vydržia dlhšie. Na slovenských cestách smú pneumatiky s hrotmi obúvať len záchranné zložky.  Ak chcete dokonalú priľnavosť a nemáte v úmysle využívať túto pneumatiku pri jazdách na ceste, je voľba jasná – Nokian Hakkapeliitta 7!

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R