Test zimných pneumatík Pirelli Chrono WinterCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 100 %
Správanie na mokru: 100 %
Spätná väzba: 100 %
Jazda na hrane: 100 %
Opotrebenie: 100 %
Hlučnosť: 100 %
Kúpil by som znovu: 100 %
Test zimných pneumatík Pirelli Chrono Winter
100%1000
Počet recenzií: 1

Recenzie dodávkových pneumatík Pirelli Chrono Winter, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 100 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 235 65 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Pirelli Chrono Winter Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Pirelli Chrono Winter

Pneumatiku Pirelli Chrono Winter hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Pirelli Chrono Winter

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Pirelli Chrono Winter: Test pneumatiky Pirelli Chrono Winter [png]

Pneumatika Pirelli Chrono Winter patrí do skupiny lacnejších, ale napriek tomu kvalitných zimných pneumatík, kde ekonomika prevádzky hrá významnú úlohu. Výrobca Pirelli tak vychádza v ústrety majiteľom vozňov nižších tried, ktorí využívajú svoje vozidlo pre bežné jazdenie. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Zimná pneumatika špecificky navrhnutá pre ľahké nákladné vozidlá, dodávky a vozidlá kategórie VAN, to je zimná pneumatika Pirelli CHRONO WINTER. Jedná sa o prémiovú zimnú pneumatiku s možnosťou použitia hrotov. Zimná pneumatika Pirelli CHRONO WINTER je vhodná najmä pre dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, ktoré denne najazdia stovky kilometrov. Výhody zimných pneumatík Pirelli CHRONO WINTER: Prémiová zimná pneumatika Špeciálne vyvinutá pre nákladné vozidlá Moderný prepracovaný dezén Tichá pneumatika Moderne a agresívne vyzerá priamy „šípový“ dezén zimných pneumatík Pirelli CHRONO WINTER. Kuriozitou je, že pneumatika vôbec nemá tradičné rovné obvodové drážky, tie tu svojím tvarom pripomínajú hradby. Z týchto drážok potom do stredu mieria zužujúce sa zárezy. Práve vďaka týmto drážkam je odvod vody a snehovej kaše rýchlejší a cestovanie bezpečnejšie. Lepšiu trakciu zaisťuje neprerušené stredové rebrovanie a celý dizajn pneumatiky dotvára nespočetné množstvo extrémne tenkých lamiel. Vďaka vystuženým ramenným blokom pneumatika zvláda aj vysoké zaťaženie. Zimné pneumatiky Pirelli CHRONO WINTER za vyššiu cenu rozhodne stoja a ich nákupom nemožno urobiť chybu!

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R