Test letných pneumatík Pirelli P Zero Corsa AsimmetricoCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 100 %
Správanie na mokru: 80 %
Spätná väzba:
Jazda na hrane:
Opotrebenie: 50 %
Hlučnosť: 70 %
Kúpil by som znovu: 10 %
Test letných pneumatík Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico
62%1000
Počet recenzií: 1
276,90 €

Do obchodu
U dodávateľa

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 62 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Zobraziť všetky rozmery / len váš rozmer od 276,90 €     Do obchodu

Doprava: 4,10 €/kus

Pirelli P ZERO Asimmetrico 235/40 ZR17 90 Y FR Letné U dodávateľa     276,90 €     Do obchodu

Recenzia pneumatík Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Pneumatiku Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


276.90 276.90 2

Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico: Test pneumatiky Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico [png]

E
B
71 dB

EÚ štítok pre rozmer 235 40 R17 (zmeniť rozmer)

Pneumatika radu Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico patrí k naozajstnej špičke, čo značka Pirelli v kategórii letných pneu ponúka. Hodí sa na skutočne výnimočná autá s veľkým výkonom, od ktorých očakávate tie najlepšie jazdné vlastnosti a tým pádom sú nároky na pneumatiky tie najvyššie možné.

Pirelli P ZERO Corsa Asimmetrico sú prémiové letné pneumatiky, ktoré sa môžu pýšiť využitím „pretekárskych“ technológií. Svojho majiteľa pneumatika poteší tiež výbornými akustickými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Sú ideálnou voľbou na okruh, ale majú homologáciu aj pre bežné cesty.  Asymetrický dezén je tvorený piatimi obvodovými drážkami rozdielnych šírok doplnených o pomerne malé množstvo zvlnených lamiel. Prepracovaná vzorka spolupracuje so špeciálnou „pretekárskou“ zmesou, ktorá sa stará o optimálnu tuhosť a maximálny kontakt s povrchom. Pirelli P ZERO Corsa Asimmetrico je pneumatikou prvej triedy a dokladá to aj fakt, že si ju zvolili do výbavy aj svetové značky zvučných mien, ako sú Ferrari, Porsche alebo Lamborghini.   Výhody letných pneu Pirelli P ZERO Corsa Asimmetrico: Vysoký výkon Nadštandardná priľnavosť „Pretekárske“ kvality

Vývoj priemernej ceny Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico v rozmere 235 40 R17 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať letné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny letné pneumatiky Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu letných pneumatík.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R