Pirelli Winter 190 SnowControlCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 60 %
Správanie na mokru: 53 %
Spätná väzba: 57 %
Jazda na hrane: 60 %
Opotrebenie: 63 %
Hlučnosť: 67 %
Kúpil by som znovu: 47 %
Test zimných pneumatík Pirelli Winter 190 SnowControl
58%1000
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík Pirelli Winter 190 SnowControl, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 58 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 195 65 R15, 195 65 R16.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Pirelli Winter 190 SnowControl Porovnať ponuky

Pirelli Winter 190 SnowControl – recenzia pneumatík

Pneumatiku Pirelli Winter 190 SnowControl hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaPirelli

Podrobnosti o pneumatike Pirelli Winter 190 SnowControl

Pneumatiku Pirelli Winter 190 SnowControl používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Volkswagen Passat, Rover 600.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Pirelli Winter 190 SnowControl: Test pneumatiky Pirelli Winter 190 SnowControl [png]

Zimnú pneumatiku Pirelli Winter 190 SnowControl vyvinuli v Pirelli tak, aby spĺňala všetky najnáročnejšie očakávania, ale pritom si udržala prijateľnú obstarávaciu cenu. Nemala by teda sklamať žiadneho vodiča, ani toho, ktorý jazdí dlhé vzdialenosti a očakáva od pneumatiky potrebný komfort. Samozrejme bol pri vývoji kladený dôraz na dobré jazdné vlastnosti pri nižších teplotách aj na snehu.

Pirelli Winter 190 SnowControl Serie III patrí medzi obľúbené zimné pneumatiky, vynikajúce predovšetkým zníženým valivým odporom, ktorý sa prejavuje nielen nízkou spotrebou a zníženou hlučnosťou, ale predĺženou životnosťou. Vodiči mestských a kompaktných automobilov, pre ktoré sú tieto pneumatiky určené predovšetkým, oceňujú u tohto modelu tiež výbornú priľnavosť za rôznych zimných podmienok. SnowControl Serie III je inováciou Serie II, oproti ktorej má vylepšenú behúňovú zmes, nový zaguľatený profil a zdokonalený dezén. Všetky tieto zmeny sú dôvodom, prečo má Serie III zlepšenú adhéziu na snehu, ale aj mokrej vozovke, čo sú veľmi časté povrchy v našich zimných podmienkach. Vďaka upravenej konštrukcii má nový model aj lepšiu stabilitu a to nielen na zasneženom a mokrom povrchu, ale aj na suchej vozovke. Pneumatika Pirelli Winter 190 SnowControl Serie III v dobe uvedenia na trh spĺňala hlukové normy EÚ s veľkým náskokom. Túto pneumatiku ponúkame tiež v dojazdovom prevedení s označením Runflat. Zimná pneumatika Pirelli Winter 190 SnowControl 3 bola od svojho uvedenia na trh veľmi dobre hodnotená v mnohých nezávislých testoch, preto v prípade, že hľadáte na tohtoročnú zimu kvalitné prémiové pneumatiky najvyššej kvality, zvoľte si Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE III a budete spokojní.TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R