Zimné pneumatiky na Hyundai Accent28. 9. 2018 | Martin

Hyundai Accent 1.5crdi zimne pneumatiky 175/70/R14 chcel by som poradit kvalitne pneumatiky ktore maju dobre jazdne vlastnosti a vysoky kilometrovy nabeh,dakujem

Odpoveď

Peter O.

Dobrý deň, dobré jazdné vlastnosti a vysoký kilometrový nájazd idú bohužiaľ často proti sebe. Výrobcovia pri hľadaní optimálnej zmesi pneumatík vždy volí kompromis práve medzi týmito dvoma vlastnosťami. Preto sa pneumatiky, ktoré zvyčajne vyhrávajú testy z hľadiska jazdných vlastností, najrýchlejšie opotrebúvajú (napr. takmer všetky modely od Continental). Ako rozumný kompromis by som volil GoodYear UltraGrip 9. Ja osobne som mal tieto pneumatiky 4 sezóny a jazdilo sa na nich naozaj dobre. O trochu lacnejšiu voľbou by mohli byť Nokian WR D3, ktoré majú tiež výborné vlastnosti. Pomaly sa schádzajú tiež treba Barum Polaris 3, ale tie aktuálne vychádza cenovo podobne, ako Nokian a jazdné vlastnosti bude mať Nokian určite lepší.Opýtajte sa nás:

Pokiaľ chcete poradiť s výberom pneumatík, uveďte prosím, aké máte auto, prípadne aký rozmer pneumatík. Môžete uviesť aj to, aké máte preferencie. Ak vám ide najmä o jazdné vlastnosti, nízku spotrebu, nízku cenu, a pod.
Váš e-mail nezverejníme. Pošleme vám naň odpoveď.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R