Test zimných pneumatík Syron Everest 1Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 77 %
Správanie na mokru: 90 %
Spätná väzba: 83 %
Jazda na hrane: 90 %
Opotrebenie: 73 %
Hlučnosť: 87 %
Kúpil by som znovu: 80 %
Test zimných pneumatík Syron Everest 1
83%1000
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Syron Everest 1, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 83 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 225 45 R17, 225 40 R18.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Syron Everest 1 Porovnať ponuky

Recenzia pneumatík Syron Everest 1

Pneumatiku Syron Everest 1 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Syron Everest 1

Pneumatiku Syron Everest 1 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Opel Antara, Ford Focus, Ford Mondeo .

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Syron Everest 1: Test pneumatiky Syron Everest 1 [png]

Zimnú pneumatiku Syron Everest 1 vyvinuli v Syron tak, aby spĺňala všetky najnáročnejšie očakávania, ale pritom si udržala prijateľnú obstarávaciu cenu. Nemala by teda sklamať žiadneho vodiča, ani toho, ktorý jazdí dlhé vzdialenosti a očakáva od pneumatiky potrebný komfort. Samozrejme bol pri vývoji kladený dôraz na dobré jazdné vlastnosti pri nižších teplotách aj na snehu.

Vývoj priemernej ceny Syron Everest 1 v rozmere 205 55 R16 (zmeniť rozmer)

Oplatí sa kupovať zimné pneumatiky až na poslednú chvíľu, keď je medzi predajcami najväčšia konkurencia? Alebo naopak s predstihom? Kedy sú ceny najnižšie? Tento graf vám dá odpoveď. Vykresľuje vývoj priemernej ceny zimné pneumatiky Syron Everest 1 v uvedenom rozmere. Rozmer si môžete ľahko zmeniť práve na ten váš. Cenu priemerom naprieč všetkými e-shopy, ktorých dáta máme, takže výsledný graf dáva dobrý prehľad o situácii na trhu zimných pneumatík.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R