Toyo R27Celkové hodnotenie
Správanie na suchu: 83 %
Správanie na mokru: 77 %
Spätná väzba: 83 %
Jazda na hrane: 77 %
Opotrebenie: 80 %
Hlučnosť: 60 %
Kúpil by som znovu: 77 %
Test letných pneumatík Toyo R27
77%1000
Počet recenzií: 3

Recenzie pneumatík na osobné vozidlo Toyo R27, ktorú hodnotili 3 užívateľov a dali jej celkovú známku 77 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 185 55 R15.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Toyo R27 Porovnať ponuky

Toyo R27 – recenzia pneumatík

Pneumatiku Toyo R27 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 3 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Toyo R27

Pneumatiku Toyo R27 používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Mazda 2.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Toyo R27: Test pneumatiky Toyo R27 [png]

Pneumatika Toyo R27 patrí do skupiny lacnejších, ale napriek tomu kvalitných letných pneumatík, kde ekonomika prevádzky hrá významnú úlohu. Výrobca Toyo tak vychádza v ústrety majiteľom vozňov nižších tried, ktorí využívajú svoje vozidlo pre bežné jazdenie. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Letná pneumatika určená pre osobné autá, ktorá vás za rozumnú cenu podrží na všetkých povrchoch bez ohľadu na mokro alebo sucho. Práve univerzálnosť je jej najväčšou prednosťou a aj keď ju ako referenčnú dostáva napríklad Mazda 2, nestratí sa ani na iných vozidlách. K jej prednostiam patrí tiež vyšší kilometrový nájazd. Výhody letnej pneumatiky TOYO R27 Univerzálna pneumatika pre každý povrch Vysoký kilometrový nájazd Dobrá odolnosť voči aquaplaningu Dobrý pomer ceny a kvality Skúsenosti zahraničných vodičov potvrdzujú dobré reakcie na pohyb volantu. Priľnavosť i brzdenie je na vysokej úrovni, rovnako ako správanie na vode. Vďaka svojej konštrukcii majú tiež nízky valivý odpor, čo sa podpíše na spotrebe, resp. na vašej peňaženke. Ak teda hľadáte ideálnu pneumatiku pre stredoeurópske podnebie, TOYO R27 by ste mali zaradiť do hľadáčika.

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R