Uniroyal MS Plus 6Pre pneumatiky Uniroyal MS Plus 6 zatiaľ nemáme žiadnu recenziu. Mali ste ich niekedy? Pomôžte ostatným užívateľom a napíšte recenziu.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Uniroyal MS Plus 6 Porovnať ponuky

Uniroyal MS Plus 6 – recenzia pneumatík

Pneumatiku Uniroyal MS Plus 6 hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 0 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Parametre

Druh pneumatikyosobné
Sezónazimné
ZnačkaUniroyal

Podrobnosti o pneumatike Uniroyal MS Plus 6

Zimný dezén Uniroyal MS Plus 66 je špecialista na mokrú európsku zimu. Funguje síce veľmi dobre na snehu i ľade, ale jeho hlavnou dominantou sú mokré a studené vozovky, na ktorých dosahuje tých najlepších výsledkov. Zimné pneumatiky Uniroyal MS Plus 66 sú overeným produktom, ktorý je vo výrobnom programe už od roku 2009. Ich konštrukcia je určená hlavne pre veľké a vysoko výkonné automobily. Prednosti zimných pneumatík Uniroyal MS Plus 66: Vynikajúce jazdné vlastnosti na mokrej zimnej vozovke Kvalitná pružná zmes s dlhou životnosťou Veľká odolnosť proti aquaplaningu Pre smerový dezén zimných pneumatík Uniroyal MS Plus 66 sú typické nové 3D aqua-drážky, ktoré svojim tvarom a polohou umožňujú excelentný odvod vody z dezénu a tým obmedzujú riziko akvaplaningu na minimum. Proti predchádzajúcim dezénom MS Plus 66 vďaka predĺženým záberovým hranám zlepšil ešte viac trakciu a prechádzanie zákrut na snehu. Moderná zmes behúňa si vďaka novému zloženiu udržuje pružnosť po celú dobu životnosti. Veľmi oceňovanou vlastnosťou je pri dezéne Uniroyal MS Plus 66 veľký kilometrový nájazd. Pre vašu bezpečnú jazdu na mokrých zimných vozovkách je Uniroyal MS Plus 66 tá pravá pneumatika!TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R