Vredestein SnowtracCelkové hodnotenie
Správanie na suchu: 90 %
Správanie na mokru: 100 %
Spätná väzba: 80 %
Jazda na hrane: 80 %
Opotrebenie: 70 %
Hlučnosť: 100 %
Kúpil by som znovu: 90 %
Test zimných pneumatík Vredestein Snowtrac
87%1000
Počet recenzií: 1

Recenzie pneumatík Vredestein Snowtrac, ktorú hodnotili 1 užívateľov a dali jej celkovú známku 87 %. Táto pneumatika ja najčastejšie testovaná v rozmeroch 155 80 R13.

Kde nakupovať?

Porovnanie cien pneumatík v rozmere: vybrať rozmer

Vredestein Snowtrac Porovnať ponuky

Vredestein Snowtrac – recenzia pneumatík

Pneumatiku Vredestein Snowtrac hodnotilo vo všetkých uvádzaných aspektoch celkom 1 používateľov, zatiaľ nikto nevyplnil textovú recenziu.


Máte skúsenosti s touto pneumatikou?

Napíšte recenziu

Podrobnosti o pneumatike Vredestein Snowtrac

Pneumatiku Vredestein Snowtrac používatelia najčastejšie obúvajú na vozidlá Renault 12.

Ak máte vlastný web s tematikou automobilov, alebo ste dodávateľom pneumatík, môžete na svoj web umiestniť našu plaketu s hodnotením pneumatiky Vredestein Snowtrac: Test pneumatiky Vredestein Snowtrac [png]

Zimná pneumatika Vredestein Snowtrac patrí do základnej rady pneumatík výrobca Vredestein. Ekonomika prevádzky tu hrá najdôležitejšiu úlohu. Výrobca Vredestein tak vychádza v ústrety majiteľom lacnejších vozidiel, ktorí nepotrebujú jazdiť v extrémnych podmienkach, ani neočakávajú bezchybné jazdné vlastnosti pri vysokých rýchlostiach. Aj napriek tomu sú zachované všetky nároky na bezpečnosť prevádzky.

Táto zimná pneumatika s dôrazom na bezpečnosť je určená pre osobné a ľahké užitkové vozy. Veľmi obľubená u šoférov, ktorí jazdia po hornatejšom teréne v tahších zimných podmienkach. Odvodové drážky sú stupňovito usporiadané a tak zvyšujú diagonálnu priľnavosť na snéhu i na mokru. Tenkosť a tvar lamel zabezpečuje samočistiaci výkon tejto pneumatiky, drážky zasa výborný odvod vody a brečky. Bohaté diagonálne lamelovanie je po stranách zakončené záberovými hranami. Opäť excelentá na suchu i na sněhu, je teda vhodná pre mierne i tuhé zimy. Výhody: Univerzálnosť – výborné vlastnosti na suchu i na sněhu Excelentný záber na snehu Nízka spotreba Výborná priľnavosť

TOPlist TOPlist
Zavrieť

Zadajte rozmer vašich pneu

Najčastejšie: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R